17 październik 2019

Rozstrzygnięto konkurs Częstochowski Aktywny Senior

fot. UM Częstochowy
Rozstrzygnięto konkurs "Częstochowski Aktywny Senior" organizowany jest przez Urząd Miasta Częstochowy. Konkurs adresowany jest do osób fizycznych, instytucji, podmiotów ekonomii społecznej oraz grup nieformalnych, które wyrażają wolę nominacji kandydatów.
Koronawirus
śląskie
203
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Rozstrzygnięto konkurs „Częstochowski Aktywny Senior”, organizowany jest przez Urząd Miasta Częstochowy.

Konkurs adresowany jest do osób fizycznych, instytucji, podmiotów ekonomii społecznej oraz grup nieformalnych, które wyrażają wolę nominacji kandydatów w następujących kategoriach: Aktywny Senior, Aktyna Seniorka, Klub Seniora, Projekt /inicjatywa dla seniorów,Oddany seniorom.
Nagrody wręczali: Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, Vice Prezydent Jarosław Marszałek, Przewodniczący Rady Miasta Zdzisław Wolski wraz z Przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów Panią Elżbieta Kunicka oraz Wice Przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów Ewa Pachura.

Decyzją kapituły konkursowej przyznano:

Nagrodę w kategorii:

Aktywny Senior otrzymał Pan Bogdan Wiekiera Senior - osoba fizyczna w kategorii wiekowej 60+, która wyróżniła się wyjątkową aktywnością na rzecz społeczności lokalnej,

Nagrodę w kategorii:

Aktywna Seniorka otrzymała Pani Grażyna Omeljaniuk-Szulc

Seniorka – osoba fizyczna w kategorii wiekowej 60+ ,która wyróżniła się wyjątkową aktywnością na rzecz społeczności lokalnej,

Nagrodę, w kategorii:

Klub Seniora otrzymuje Częstochowskie Centrum Aktywności Seniorów

Klub seniora, który wyróżnia się dużą aktywnością względem swoich członków oraz społeczności lokalnej poza wsparciem własnych członków - zgłoszenie dotyczy klubu nie osoby fizycznej,

Nagrodę w kategorii:

Oddany seniorom otrzymała Pani Agnieszka Świercz czyli osoba poza kategorią wiekową 60+, która wyróżniła się wyjątkową aktywnością i wsparciem społeczności senioralnej miasta Częstochowa – nagroda ta zostaje przyznana przez Miejską Radę Seniorów w Częstochowie.

Przyznano Wyróżnienie dla Pani Barbary Gonery za wyjątkową aktywność na rzecz społeczności lokalnej.

Specjalne podziękowania otrzymał Pan Wojciech Konieczny za trud i wysiłek włożony w utworzenie w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie Oddziału Geriatrii przy ul. Bony 1/3. - sukcesywne zwiększenia liczby łóżek na Oddziale Geriatrii z 20 do 40, remonty i modernizacji ww. Oddziału jakie są przeprowadzone od 2015 r.

oraz Pan Ryszard Raczek były Przewodniczący częstochowskiej Miejskiej Rady Seniorów w Częstochowie.

 
Źródło: UM Częstochowy
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
203
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Częstochowie

kiedy
2020-04-02 19:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-03 19:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-04 16:00
miejsce
Filharmonia Częstochowska,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-04 19:00
miejsce
Filharmonia Częstochowska,...
wstęp biletowany