Wydarzenia

Najsłynniejsza rewia musicalowa świata na żywo w Częstochowie !

dodano 2022-06-17 11:13:05
rozpoczęcie:
2022-09-11 19:00
miejsce:
Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik, Częstochowa, Al. Armii Krajowej 23/25
bilety:

Un treno per l"Italia czyli "Pociąg do Włoch" to niesamowite show taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Don Pablo Barroso i Don Bartollini Capri wraz ze swoimi partnerkami zabiorą widzów w niesamowitą podróż pociągiem pełnym hitów, do świata największych włoskich przebojów, królujących niegdyś na festiwalach w San Remo czy Weneckim Carnivale.

Usłyszymy mnóstwo niezapomnianych piosenek, które wszyscy znamy i chętnie nucimy. (Azzurro, Felicita, L"Italiano, Tu vuo fa l"Americano, Mamma Maria, Sereno"e, Ce Sara, Acapulco, Come Prima, Sara perche ti amo, Tornero, Piu bella cosa, O Sole mio, Nie płacz kiedy odjadę, Ti Amo, czy Volare). Na scenie, oprócz wokalistów i wokalistek zobaczymy tancerki słynącego z wielkich hitów Teatru Variete Muza, a całości dopełni brzmienie zespołu na żywo ! Oprawę muzyczną przygotował słynny dyrygent Royal Orkiestry, kompozytor Jarosław Barów, twórca Tribute to Abba czy Anna&Anna. To będzie wieczór, który na długo pozostanie w Twej pamięci!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Un treno per l"Italia - Pociąg do Włoch
artyści:
Teatr Variete Muza
Un treno per l"Italia to SHOW taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Przenieś się z nami w miejsce gdzie wręcz poczujesz powiew letniej bryzy i promienie słońca. Zapraszamy na spotkanie z naszą muzyczną mafią. Don Pablo i Don Bartollini zabiorą ze stacji Polonia i przewiozą do stacji Italia. Wraz z tancerkami Teatru Variete Muza rozgrzeją do czerwoności każdego z nas. Opowiedzą jak to jest mieć ognisty temperament oraz co jest najważniejsze dla prawdziwego włocha. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Częstochowa
27.4°C
wschód słońca: 04:32
zachód słońca: 21:00
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Częstochowie

kiedy
2022-09-03 16:00
miejsce
Filharmonia Częstochowska,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-11 19:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-20 19:30
miejsce
Hala Sportowa, Częstochowa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-24 16:00
miejsce
Filharmonia Częstochowska,...
wstęp biletowany