13 wrzesień 2023

Koncert Muzyki Świata

zdjęcie: Koncert Muzyki Świata / kupbilecik24.pl / Koncert Muzyki Świata
kupbilecik24.pl / Koncert Muzyki Świata
Zapraszamy 11 listopada 2023 roku do Filharmonia Częstochowska, Częstochowa, ul. Wilsona 16.
REKLAMA
data: 2023-11-11 18:00
miejsce: Filharmonia Częstochowska, Częstochowa, ul. Wilsona 16
bilety: KUP BILET
 

Laboratorium Pieśni zaprasza na magiczne koncerty z muzyką Świata i Kosmosu! Posłuchaj wyjątkowych kompozycji z płyty "Hé oyáte", które przenoszą do świata różnych kultur.

Hé oyáte kiŋháŋ - Moje plemię!
Spójrzcie
Oto ja
Kocham tę ścieżkę życia
Przeszłam przez trudny czas
Żeby tu dotrzeć

Jest taka pieśń, która zawsze na Ciebie czeka. Przypomina o tym, co najprostsze. Otwórz serce, poszerz zrozumienie, otwórz się na prapamięć tego, kim naprawdę jesteś. Jesteś pieśnią, a pieśń jest Tobą. Weź głęboki oddech i uwolnij ją. Stanie się dziką rzeką, która wypełni Twoje życie po brzegi, zabierając Cię do źródła.

Z okazji narodzin najnowszej płyty Laboratorium Pieśni pt. "Hé oyáte", zapraszamy na koncert celebrujący muzykę Świata i Kosmosu! To muzyka wypełniona tradycyjnymi pieśniami różnych kultur, jak i również autorskimi, intuicyjnymi kompozycjami o wyśnionych słowach, melodiach i opowieściach, w rytmie bębnów szamańskich, dźwięków natury i pulsu Ziemi.

Laboratorium Pieśni to kobiecy zespół pieśniarek, powstały w 2013 roku. Grupa śpiewa i aranżuje tradycyjne pieśni polifoniczne. Pieśni Świata wykonują zarówno a capella, jak i przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych etnicznych instrumentów.

Głosy zespołu: Alina Jurczyszyn, Kamila Bigus, Lila Bosowska, Iwona Bajger, Magda Jurczyszyn, Alina Klebba, Karolina Stawiszyńska.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Laboratorium Pieśni
artyści:
Zespół Laboratorium Pieśni
Kobiecość jest pieśnią, wielogłosową, z wnętrza ziemi, z początków świata. Tak prastarą jak kamienie, tak prastarą jak puszcze, tak prastarą jak pierwszy dźwięk, pierwsza wibracja. Kobiecość jest wolnością. Kobiecość jest głosem natury,nieposkromionej dzikości i łagodności jednocześnie. Kobiecość jest rzeką, w której kąpią się dzieci i z której piją zwierzęta. Kobiecość jest darem dla mężczyzn, żeby mogli wejść na ścieżkę serca. Kobiecość jest wschodem i zachodem słońca, księżycem w pełni i w nowiu. Kobiecość jest pierwotnym tańcem, który tańczy się w strumieniach deszczu, oddechem z dna oceanów, wołaniem miłości. Kobiecość to inwitacja do kręgu, w którym śpiewa się pradawne pieśni, wyśpiewuje zaklęcia, grając na bębnach transowe rytmy. Kobiecość to bijące źródło. Kobiecość to czysta celebracja życia. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Częstochowa
16.2°C
wschód słońca: 06:38
zachód słońca: 18:29
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Częstochowie

kiedy
2023-09-29 20:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2023-09-30 20:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-01 19:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-03 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Częstochowa,...
wstęp biletowany