16 czerwiec 2020

Z ,,TWARZAMI PRZYSZŁOŚCI SPOTKAMY SIĘ ONLINE

fot. UM Częstochowy
Począwszy od 19 czerwca, w każdy kolejny piątek będzie można wziąć udział w wirtualnym spotkaniu z młodymi, ciekawymi osobowościami Częstochowy, uczestniczącymi w okolicznościowym, miejskim projekcie. W najbliższy piątek - podróżnik i wokalista Kuba Bociąga.
REKLAMA


Wirtualne spotkania z nominowanymi w projekcie ,,Twarze Przyszłości” to kolejna okazja, aby nieco bliżej poznać te młode ambasadorki i ambasadorów Częstochowy. Spotkania odbywać się będą w każdy piątek – transmisje będzie można zobaczyć na żywo na fanpage’u projektu pod linkiem https://www.facebook.com/twarze.przyszlosci/

Organizatorzy pamiętali o tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w takim spotkaniu online – albo nie korzystają z Facebooka – a chcieliby bliżej przyjrzeć się w ten sposób częstochowskim ,,Twarzom Przyszłości.” Zapisy spotkań będą więc udostępniane też na miejskim profilu w serwisie YouTube, czyli TUTAJ.

Pierwsze wirtualne spotkanie już w najbliższy piątek – 19 czerwca, o godz. 19.00. Gościem będzie Kuba Bociąga – wokalista częstochowskiej grupy AmperA i podróżnik. Z kolei w następny piątek, 26 czerwca, będzie można spotkać się w sieci z Aną Andrzejewską – lubianą i znaną także daleko poza Częstochową wokalistką.


Ze względu na bezpieczeństwo i epidemiczne obostrzenia spotkania odbywają się na razie wirtualnie. Organizatorzy mają jednak nadzieję, że w nieodległej przyszłości uczestniczki i uczestnicy projektu będą mogli spotykać się z publicznością także już bez pośrednictwa internetowych łączy.

Projekt odbywa się w ramach jubileuszu 800-lecia pierwszej pisanej wzmianki o Częstochowie. Trwa przez cały obecny rok. Ma na celu przybliżyć sylwetki osób między 20-stką a 40-stką, które w taki czy inny sposób są mocno związane z naszym miastem, odnotowali już warte uwagi sukcesy w rozmaitych dziedzinach i najprawdopodobniej usłyszymy o nich jeszcze bardzo wiele w przyszłości.

Więcej informacji na stronie http://twarze.czestochowa.pl/


Marcin Breczko

na zdjęciach poniżej: Kuba Bociąga i Ana Andrzejewska

 
Źródło: UM Częstochowy
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
118593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Częstochowie

kiedy
2021-02-06 19:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 20:30
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-13 18:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-14 16:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany