22 styczeń 2020

Nowy Rok, nowe możliwości, nowe kompetencje – Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

fot. nadesłane
60 szkoleń, 50 wykładowców, 7 dni szkoleniowych – kolejna edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB startuje już w niedzielę 9 lutego 2020 roku.
Podczas pełnego tygodnia uczestnicy będą mogli wziąć udział w interaktywnych warsztatach prowadzonych przez najlepszych wykładowców Uczelni oraz partnerów zewnętrznych. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gry decyzyjne czy action learning i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów. Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to cykliczna inicjatywa Akademii WSB, która odbywa się dwukrotnie w ciągu roku: w lutym i we wrześniu.

W Akademii WSB chcemy dawać Państwu więcej -  więcej wiedzy, więcej szans i możliwości, więcej kontaktów, więcej perspektyw w zakresie budowania relacji, więcej okazji do realizowania swoich zainteresowań i pasji. Dlatego tegoroczny TBS oraz inne wydarzenia Uczelni odbywają się pod hasłem „Get ready for more”.  Dotychczasowe edycje Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, w których udział wzięło ponad 30 tys. uczestników, dowodzą, że zapotrzebowanie „na więcej” wciąż istnieje – mówi dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB.

Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak rozwijać swoje AQ i osiągać ponadprzeciętne wyniki, jak budować zaufanie i dobre relacje w biznesie, jakie zmiany w prawie pracy czekają nas w 2020 roku, jak światowe trendy zmienią nasze życie i pracę oraz jaką rolę odgrywa sztuczna inteligencja w życiu i biznesie. Część szkoleń została zaprojektowana z myślą o nauczycielach, ale tez rodzicach – do nich kierowane są szkolenia obejmujące zagadnienia m.in. komunikacji i pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami, przyczyn trudności występujących u dzieci oraz ich emocji. 

Wśród tematów szkoleń znajdują się m.in.: Innowacyjny mózg czyli jak sobie i innym otworzyć drzwi do uczenia się, Autorefleksja i samoświadomość – fundamenty budowania marki osobistej, Jak AI zmienia nasze życie, Nowoczesne formy rekrutacji, Rola compliance, systemu audytu i kontroli wewnętrznej w systemie zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie, Słowo ma moc – O terapeutycznej mocy słów, Skuteczne narzędzia szczupłego zarządzania, Ataki socjotechniczne przy wykorzystaniu informacji ogólnodostępnych.

Szkolenia są certyfikowane i otwarte (bezpłatne), odbywają się w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Żywcu, Olkuszu, Krakowie i Bielsko-Białej. Na każde szkolenie obowiązuje rejestracja elektroniczna.
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
118593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Częstochowie

kiedy
2021-02-06 19:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 20:30
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-13 18:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-14 16:00
miejsce
Akademickie Centrum Kultury - Klub...
wstęp biletowany